יום חמישי, 13 בפברואר 2014

אזעקה אלחוטית ואזעקה קווית


אזעקה אלחוטית ואזעקה קווית:

  • אזעקה אלחוטית
    אזעקה אלחוטית
בשנים האחרונות עם התקדמות הטכנולוגיה, צצו והופיעו מערכות אזעקה אלחוטיות המהוות כיום את הפתרון הנפוץ, היעיל והחכם ביותר כדי לשמור על הבית או על העסק.
למערכת האזעקה האלחוטית קיימים מספר יתרונות. היתרון הראשון הוא תשתית. את המערכת האלחוטית ניתן להתקין בכל בית, ללא צורך בהכנה מוקדמת, כל ההתקנים ויחידות הקצה הינם אלחוטיים. היתרון השני הוא ניידות. המערכות האלחוטיות אלו הן מערכות מתקדמות מאוד מבחינה טכנולוגית. ניתן לשלוט במערכת האלחוטית גם מרחוק, באמצעות המכשיר הנייד, לדוגמא ניתן לנתק או לחבר את האזעקה ישירות מהמכשיר. היתרון השלישי הוא ציוד נלווה. למערכת אזעקה אלחוטית ניתן לחבר התקני בטיחות נוספים ובעזרתם להפוך את מערכת ההגנה למקיפה יותר. בין ההתקנים שניתן לחבר למערכת אזעקה אלחוטית ניתן למצוא גלאי עשן, גלאי הצפה, גלאי גז ועוד.
היתרון האחרון הוא אמינות. מערכות אזעקה אלחוטיות הן מערכות אמינות מאוד שאינן מתריעות כך סתם ללא סיבה. עוד בנושא אזעקה אלחוטית ניתן לקרוא כאן.

  • אזעקה קווית
    אזעקה קווית
התקנת מערכת אזעקה קווית הוא פתרון שכיח לבעיית הפריצות והגניבות. כיום מערכות אזעקה קוויות מופעלות בעיקר בעסקים, בחברות, במפעלים ובמספר מצומצם של בתים פרטיים. המגבלה העיקרית של מערכת אזעקה קווית היא ההכנה המוקדמת וההתקנה של המערכת.

כדי להתקין מערכת אזעקה קווית יש לתכנן מראש את התשתיות בבית או בעסק. לכן אזעקה קווית היא פתרון טוב אם אתם בונים בית חדש ויכולים ליצור את התשתיות המתאימות. אם אתם עוברים לגור בבית ישן, ללא התשתיות המתאימות מערכת אזעקה קווית לא תספק את הפתרון הדרוש לכם. למערכת האזעקה הקווית יש יתרון בולט ומשמעותי והוא עלותם הנמוכה של רכיבי המערכת. הרכיבים השונים ויחידות הקצה במערכת האזעקה הקווית זולים יותר מהציוד המרכיב את מערכות האזעקה האלחוטיות, זאת מכיוון שרכיבים אלחוטיים דורשים משדר וסוללה מתאימה. אם אתם בשלב בניית הבית, או העסק כדאי לכם לשכור חברה מקצועית המתמחה בתכנון והתקנה של מערכות אזעקה בכדי שתתכנן עבורכם תשתית מתאימה לאזעקה הקווית.
בחירה במערכת אזעקה קווית תבטיח שביתכם יישאר מוגן בלי הצורך לבזבז על כך אלפי שקלים.
למבחר סוגי אזעקות קוויות ומפרטים תוכלו ללחוץ כאן.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה